КАБМІН ОПРИЛЮДНИВ ПОСТАНОВУ ПРО АДАПТАЦІЮ КАРАНТИНУУ ніч з 21 на 22 травня Кабінет міністрів опублікував нову постанову про введення адаптивного (послабленого) карантину. Через це місцеві ради не встигли підготуватися до запровадження полегшених карантинних обмежень на місцях, тобто частина його правил не діють зранку 22 травня, як того обіцяв Уряд.

Так, найшвидше — 25 травня — відкриють лише дитячі садочки. Решту заходів перенесли 1 червня.

Нові обмеження не передбачають відкриття спортзалів і фітнес-клубів з 22 чи 25 травня. Право приймати рішення щодо їхнього запуску передали органам місцевого самоврядування, але не раніше 1 червня та за умови достатньої кількості тестувань у регіоні. Окрім того, групові заняття мають збирати не більше 10 осіб.

Що можуть відкрити у Полтавській області

Після 22 травня дозволяється проведення спортивних заходів без глядачів (не більше 50 осіб), релігійних заходів (1 особа на 10 м² площі),  діяльність готелів, регулярні міські та приміські перевезення.

З 25 травня можуть розпочати роботу заклади дошкільної освіти.

З 1 червня можуть відновити залізничне та автотранспортне міжрегіонального сполучення. Тоді ж студенти ЗВО та профтехосвіти зможуть повернутись до навчання.

З 10 червня зможуть відновити роботу заклади громадського харчування та заклади культури, хоча з обмеженнями за кількістю відвідувачів та за умови дотримання протиепідемічних норм.

З 15 червня анонсують і відновлення авіаперевезень. Але це залежатиме і від готовності країн-партнерів відкрити кодони на прийом літаків.

Джерело:

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар