ДИТЯЧІ ТАБОРИ В УКРАЇНІ ВИРІШИЛИ ПОКИ НЕ ВІДКРИВАТИКИЇВ. 16 червня. УНН. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні ухвалила рішення про недоцільність відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня цього року. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу уряду.
“Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні, що відбулося сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня цього року”, - йдеться у повідомленні.
Вказано, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зазначив, що попри необхідність оздоровити цього літа понад 1,2 млн дітей, більшість з яких є представниками пільгових категорій населення, клінічна ситуація щодо COVID-19 залишається достатньо напруженою.
“В тому числі ми бачимо велику проблему з можливими спалахами в дитячих таборах інших інфекційних хвороб, в тому числі кишкових, так як це було в 2018-2019 роках. В таких випадках необхідно буде терміново доставляти дітей в інфекційні лікарні, левова частина яких зараз безпосередньо працюють з COVID-19”, - зазначив Максим Степанов.
За його словами, діти будуть приїжджати в дитячі табори з різних регіонів, в яких різна епідеміологічна ситуація, що може сприяти поширенню коронавірусу між регіонами України. До того ж в дитячих таборах перевірки встановили недостатній контроль за харчуванням дітей та порушення санітарно-гігієнічних норм.
“У зв’язку з цим та у зв’язку з погіршенням сьогоднішньої ситуації з епідемією коронавірусу ми вважаємо, що відкриття закладів оздоровлення в даний час є передчасним. В той же час ми не виключаємо такого рішення, починаючи з 1 липня, але не раніше. Нам потрібно додатково відстежити епідемічну ситуацію, і протягом тижня ми будемо приймати рішення в залежності від умов адаптивного карантину”, - додав Максим Степанов.
Він зазначив, що 22 червня можна буде ухвалювати рішення про можливий час відкриття дитячих таборів.
За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, 75% тих дітей, які мають бути оздоровлені цього року - це діти з малозабезпечених сімей, які потребують соціальної підтримки.
“Тому давайте будемо думати перш за все про їхнє здоров’я. Мінсоцполітики вважає, що оздоровча кампанія має бути тільки тоді, коли покращиться епідеміологічна ситуація в країні”, - додала Марина Лазебна.
Нагадаємо, 11 червня Денис Шмигаль заявляв, що у найближчий місяць не відкриють дитячі табори.
Джерело: УНН

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар