ВІДТЕПЕР ГРОШОВІ ПЕРЕКАЗИ З-ЗА КОРДОНУ МОЖНА ОТРИМАТИ У ВІДДІЛЕННЯХ “НОВОЇ ПОШТИ”Міжнародні грошові перекази RIA можна отримати у пунктах ТОВ “Пост Фінанс”, що знаходяться у відділеннях Нової пошти на території України.
“RIA – є одним із світових лідерів серед систем грошових переказів для фізичних осіб. Компанія входить до групи Euronet Worldwide та має мережу понад 400 000 пунктів обслуговування в 170 країнах Європи, Америки, Східної Азії та Африки”, – йдеться у повідомленні.

Серед переваг:

отримати переказ можна у будь-якому із пунктів ТОВ «Пост Фінанс», що знаходяться у відділеннях Нової пошти по всій Україні;
на виплату переказу потрібно лише кілька хвилин;
переказ доступний до виплати вже через 10 хвилин після відправки;
не потрібно відкривати поточний банківський рахунок;
комісію за переказ оплачує тільки відправник за кордоном.

Виплата переказів в Україні у відділеннях Нової пошти – лише в гривні. Відправлення переказів з-за кордону здійснюється в доступній у системі RIA валюті, переважно в євро та в доларах США. Інформація щодо переказу та курсу виплати в гривні встановлюється внутрішньо-системно та повідомляється відправнику в момент відправки переказу.

Для отримання переказу:

Зверніться у пункти надання фінансових послуг ТОВ «ПОСТ ФІНАНС», які знаходяться у відділеннях Нової пошти;
Повідомте касиру контрольний номер переказу;
Надайте підтверджуючі особу документи;
Отримайте переказ після перевірки даних.

Для відправки переказу:

Зверніться в будь-яке відділення RIA або його партнерів за кордоном;
Повідомте касиру свої дані (прізвище, ім’я, адреса, телефон), дані одержувача (прізвище, ім’я, країну одержання переказу), розмір суми переказу;
Пред’явіть свій паспорт;
Оплатіть вартість переказу;
Повідомте одержувачу контрольний номер переказу;
Також здійснити переказ можливо через мобільний додаток RIA і веб-сайт.

При собі необхідно мати документ (на вибір): паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон (без позначки, що підтверджує постійне проживання за кордоном), тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання в Україні, посвідка на тимчасове проживання (для громадян, що тимчасово перебувають в Україні), посвідчення біженця, що видане в Україні.

Ліміти на отримання: переказ, що надійшов із-за кордону без відкриття рахунку в один робочий день, виплачується повністю в один операційний день у сумі, що не перевищує 399 999 грн.

Переказ, що не був виплачений через неявку для отримання впродовж 21 дня або більше, повертається відправнику.

Джерело: https://np.pl.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар