ОДИН ІЗ ЗАТРИМАНИХ У СПРАВІ РОЗБІЙНОГО НАПАДУ НА ІНКАСАТОРСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ В ЛУБЕНСЬКОМУ РАЙОНІ — ПРАЦІВНИК «УКРПОШТИ»Із надійних джерел відомо, що один із затриманих чоловіків, який причетний до розбійного нападу на автомобіль «укрпошти», є працівником цієї установи.
Стали відомі подробиці про затриманих чоловіків, яких об’єктивно підозрюють у розбійному нападі на інкасаторський автомобіль «ГАЗель», який стався 7 липня у Лубенському районі.
Із надійних джерел стало відомо, що усі четверо затриманих — мешканці Лубенського району. Один із них — працівник «Укрпошти», інші — безробітні. Наймолодшому із них — 29 років, найстаршому — 52 роки.
Сьогодні Октябрський райсуд Полтави обере їм міру запобіжного заходу.
За даними наших джерел, поліція підозрює, що автомобіль з грошима підірвали дистанційно. Зловмисники вмонтували радіокерований саморобний вибуховий пристрій, який активували в потрібний момент.
Водій «ГАЗелі» наразі перебуває у Лубенській лікарні та знаходиться у важкому стані. Лікарям довелося видалити йому око. Листоноша, яка їхала з ним  отримала осколкові поранення та контузію.

 

Джерело:


Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар