ДО 19 СЕРПНЯ ТРИВАЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВІД ФЕРМЕРІВ НА ОТРИМАННЯ КРЕДИТІВ ЧЕРЕЗ УКРДЕРЖФОНДЗа програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» до регіональних відділень вже надійшло 129 заявок на загальну суму 58,4 млн грн.
Прийом документів від фермерських господарств розпочато 21 липня і триватиме до 19 серпня, повідомяє  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Підтримка надається на поворотній основі терміном до 5 років в обсязі до 500 тис. грн на одне фермерське господарство. На 2020 рік за цією програмою передбачено 67 млн грн.
Крім того, з наступного тижня Укрдержфонд розпочне прийом заявок за напрямом «Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам» у межах програми «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».
Також із 3 вересня стартують обласні навчальні семінари для фермерів за участі фахівців Укрдержфонду, Держгеокадастру та представників департаментів з розвитку АПК обласних державних адміністрацій. Семінари будуть проводитися щочетверга об 11:00 з дотриманням усіх протиепідемічних норм. На зустрічах обговорюватимуться такі фокусні теми, як створення сімейних фермерських господарств, земельні відносини, інформування щодо програм державної підтримки та обласних програм підтримки.
Джерело:

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар