У КІЛЬКА ЗМІН, БЕЗ «ШВЕДСЬКОГО СТОЛУ», ІЗ ТЕМПЕРАТУРНИМ СКРИНІНГОМ

Днями у Міністерстві охорони здоров'я оприлюднили перелік тимчасових рекомендацій щодо роботи шкіл, вишів, закладів професійно-технічної освіти в Україні у новому навчальному році. Попри побоювання батьків та педагогів, діти вже точно повернуться за парти. Про особливості організації навчального процесу розкажемо далі.
Нагадаєм, нині Полтавщину відносять до так званої «зеленої зони», тобто, регіону із сприятливою епідеміологічною ситуацією з незначною кількістю хворих на коронавірусну інфекцію. 
Тож школярі та студенти повернуться за парти. 
Втім, за 42-ої постановою, складеною Міністерством охорони здоров'я, підписаною головним Державним лікарем України, розроблені тимчасові правила, які стосуються організації навчання.
Представники місцевої влади мають забезпечити школи засобами індивідуального захисту – масками, термометрами, рукавичками, дезінфекторами.
Керівники ж закладів повинні організувати правильний «запуск» учнів до школи – через різні входи, аби не було скупчень. Також – розробити багатозмінний графік занять. 
Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК
- Можливе навчання у дві зміни, крім того, можливе навіть розмежування графіків навчання різних паралелей, тобто, не виключено, що якась паралель буде починати навчання в один час, і  трішки буде зміщене в часі початок уроків у іншій паралелі.
Класи будуть займатись в одних й тих самих аудиторіях. Заходити й виходити, пересуватись учні мають у масках. На самих уроках маски можна зняти. Утилізувати маски у спеціальні контейнери потрібно кожні 3 години. На вході до всіх приміщень закладу треба обробляти руки.
Працівників чи учнів із симптомами ГРВІ або підвищеною температурою понад 37.2 С на заняття чи роботу не допустять. Дитину із підвищеною температурою ізолюють до спеціального приміщення та повідомлять рідних.
Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК
- Обмежується допуск сторонніх осіб, в тому числі і батьків. Крім того, чітко окреслені вимоги щодо безпечного харчування, унеможливлюється мультипрофільне меню у форматі шведського столу.
При можливості медики рекомендують організувати заняття на свіжому повітрі. 
Джерело:https://central-ua.tv
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар