ДО НОВОГО РОКУ В УКРАЇНІ ЗАГОТОВЛЯТЬ ПОНАД 500 ТИСЯЧ ЯЛИНОК: НАЙБІЛЬШЕ – У ПОЛТАВСЬКІЙ ТА ЩЕ 5 ОБЛАСТЯХ

 


Державні підприємства планують заготовити понад 500 тисяч ялинок.

Найбільше дерев заготовлять у Волинському (60 тисяч), Полтавському (55 тисяч), Сумському (40 тисяч), Кіровоградському (39 тисяч), Житомирському (38 тисяч) та Луганському (31 тисяча) обласних управліннях. Про це повідомили на Facebook-сторінці Державного агентства лісових ресурсів України.

“Найбільша кількість буде зрубана зі спеціально створених плантацій, на яких королеви Нового року та Різдва вирощуються спеціально. Іншу частину зрубують під час проведення рубок догляду за молодняком. Ще частина дерев заготовляється під час розчищення смуг під лініями електропередач, залізничних і автомобільних доріг, трубопроводів, при прочищення протипожежних просік”, – йдеться у повідомленні.

Найбільше ялинок буде заговлено не в гірських районах, а на рівнині. Так, у лісостеповій зоні буде зрубано 168 тисяч зелених красунь, з яких 94 тисячі будуть заготовлені зі спеціально створених новорічних плантацій та 74 тисячі з рубок догляду за лісом.

У степовій зоні планують заготовити 159 тисяч ялиночок: 99 тисяч з них буде зрубано з плантацій, а 60 з рубок догляду. На Поліссі буде заготовлено 135 тисяч новорічних дерев, з яких 81 – з ялинкових плантацій та 54 з проведення рубок догляду за лісом. 

У Держагенстві лісових ресурсів запевнили, що найменше буде зрубано в Карпатах – всього 60 тисяч, з яких 15 з новорічних плантацій та 45 з рубок догляду за лісом. 


Джерело: https://np.pl.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар