НА В’ЇЗДАХ У ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ ХОЧУТЬ ВСТАНОВИТИ СТЕЛИ

 


У Полтавській облдержадміністрації на нараді обговорили встановлення в’їзних стел в область.

З такою ініціативою до координаційної ради звернулася громадська організація, встановити стели на межах області з боку Києва і Харкова, повідомляє Департамент культури і туризму Полтавської ОДА.

Робоча група в складі представників Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, представники Пирятинської та Чутівської ОТГ, служби автомобільних доріг обговорили вигляд знаку та визначення балансоутримувача.

Головний архітектор проекту Ольга Логвиненко представила кілька пропозицій в’їзного знаку.


“На сьогодні наша задача знайти образне рішення, нічний вигляд знаку. Надалі треба зробити геодезичні вишукування”,- розповіла Ольга Логвиненко.

“Оберемо, які з них представимо на розгляд координаційної ради. На сьогодні найголовніше зрозуміти ступінь готовності тергромад взяття на баланс такого об’єкту. Потрібно щоб кожен розумів механізм, щоб він був дієвий і найголовніше реалізований”,- зазначила заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Інна Шерстюк.

“Ми хочемо об’єднати зусилля. Ці знаки повинні мати досить якісний естетичний вигляд, повинні бути впізнавані, повинні презентувати саме Полтавщину”,- начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва,містобудування і архітектури та ЖКГ Ірина Особік.

Джерело: https://np.pl.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар