13-РІЧНИЙ ХЛОПЕЦЬ ЗГВАЛТУВАВ 5-РІЧНУ ДІВЧИНКУ

 


Жахливий випадок трапився із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Полтавської обласної ради. 13-річний хлопець у неприродній спосіб зґвалтував 5-річну дівчинку.

Про це повідомив депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк. Народний обранець каже, що, в свою чергу, про злочин дізнався від директора департаменту освіти Полтавської ОДА Віти Ковальської. Наприкінці минулого року, розповів він, чотирьох вихованців Центру «швидкою допомогою» госпіталізували до лікарні. Медики вважали, що діти отруїлися. До лікарні потрапили вихованці різного віку та статі: двоє – п’яти років, один – 10 та ще один – 13 років. Усіх їх, порушивши вимоги та протоколи, розмістили в одній палаті, де і сталася надзвичайна подія.

Олександр Алексюк, депутат Полтавської облради

- Дуже жаль, що Полтавський центр психологічної реабілітації дітей перетворився у нас у центр насильства. Діти із Центра, знаходячись у лікарні, зовсім інше приміщення, інше оточення, і вони на це йдуть...

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 152 «Згвалтування», а також відкриті кримінальні провадження за статтею 137. Це – неналежне виконання обов’язків щодо охорони, здоров’я та життя дітей. І буде надана принципова оцінка усім дорослим, у тому числі, які відповідають за безпеку життя і здоров’я малолітніх дітей. По завершенню слідчих дій матеріали будуть скеровані у відповідні інстанції для прийняття процесуального рішення.

Джерело: «Центральний»

 

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар