ГОРОСКОП НА 2021 РІК: ЩО ПРИНЕСЕ БІЛИЙ БИК ЗНАКАМ ЗОДІАКУ

 


Господарем 2020 року був Щур - він сприяв людям хватким, авантюрним, сміливим. Новий 2021 рік ознаменується приходом Білого Металевого Бика, який недолюблює тих, хто займається пустопорожньою балаканиною, і поважає наполегливих і працьовитих.

Що обіцяють зірки для кожного зі знаків зодіаку в 2021 році

Овен (21.03-20.04)

Білий Металевий Бик симпатизує Овнам і постарається, щоб все у них складалося простіше і швидше. Овни виявлять, що використовувати весь потенціал їм не потрібно - все само прийде в руки. Знак може сподіватися на фінансовий прибуток і подорожі.

Телець (21.04-21.05)

Телець з Биком легко знайдуть спільну мову. Весь рік Тельців буде супроводжувати успіх у справах. Вони зможуть вдало відкрити бізнес, зробити важливі пропозиції, зайнятися самоосвітою чи вирушити на відпочинок. Крім того, на Тельців чекають доленосні знайомства.

Близнюки (22.05-21.06)

Білий Бик зажадає від Близнюків адаптації і перегляду підходів до досягнення цілей. Звичний сценарій з акцентом на комунікацію перестане приносити результати. Головний козир для Близнюків на найближчий рік - їхні знання та навички. В цілому рік буде спокійним, не вимагає зайвої суєти і серйозних переживань.

Рак (22.06-22.07)

Бик позбавить Раків небажаних обставин - справи будуть йти планомірно. Раки зможуть зосередитися на приємному для себе, їм належить відмовитися від звичної емоційності. Можливі деякі складнощі в професійній сфері, які дадуть стимул для особистого зростання.

Лев (23.07-21.08)

Бик не любить авантюристів, але Лева він не буде засуджувати за стрімкі дії. Лев отримає свободу дій, при цьому Бик не стане йому якось сприяти в досягненні цілей. Все, чого доб'ється цей знак, виключно його заслуга. Тому, якщо цар звірів хоче благотворного року, слід відкинути лінь і бездіяльність і наполегливо працювати.

Діва (22.08-23.09)

Для працьовитих Дів рік Бика стане періодом переосмислення, аналізу і нових знань. 2021 рік принесе їм свіжі ідеї та починання, буде вдалим у фінансовому плані. Однак сильних потрясінь і яскравих подій не очікується.

Терези (24.09-03.10)

Терезам доведеться спостерігати за тим, що відбувається, і в потрібний момент знаходити ресурс для трудового подвигу. Баланс дозволить їм уникати помилок. У Терезів є всі шанси зайняти керівні позиції, проте вкрай важливо вчасно виявити найкращі зі своїх якостей. Хороша репутація Терезів - запорука успішної взаємодії з людьми в 2021 році.

Скорпіон (24.10-22.11)

Енергія Бика і тонка інтуїція Скорпіона допоможе досягти результатів у фінансовій сфері і налагодити особисту сферу, що похитнулася. На Скорпіонів чекають численні подорожі, як по роботі, так і пов'язані з відпочинком. При цьому їм необхідно пам'ятати про своєчасне розслаблення, щоб витримати в тонусі весь рік.

Стрілець (23.11-22.12)

Стрілець буде активно переглядати життєві пріоритети. Прекрасні представниці знака згадають про те, що особисті стосунки важливіші за роботу, а чоловіки зосередяться на головній справі в їхньому житті. У рік Білого Металевого Бика на перший план для Стрільців вийдуть міжособистісні взаємини. При цьому справи у них будуть йти добре, оскільки піде зайва суєта. Варто бути обережними з безмежною довірою до ділових партнерів.

Козеріг (23.12-20.01)

Білий Бик підтримає Козерога своєю енергією, і він зможе досить легко рухатися до поставлених цілей. 2021 рік для Козерогів - це професійна, творча і особиста боротьба за успіх зі своїми слабкостями. Адже вони готові звернути будь-яку гору, але тільки якщо на це не потрібно багато часу. Важливо проявляти гнучкість, бути наполегливими і вчитися чекати. Час від часу в житті Козерогів будуть з'являтися великі суми, які вони зможуть направити в справу.

Водолій (21.01-19.02)

Під заступництвом Білого Металевого Бика Водолій наважиться на серйозні зміни в особистому житті, в роботі і в побуті. При цьому важливо не поспішати і приділяти достатньо часу підготовці та плануванню. Найкращий час для рішучих кроків - початок весни 2021 року. У цілому рік сприятливий для Водолія: він буде здоровий, фінансово забезпечений, майже завжди в гарному настрої.

Риби (20.02-20.03)

Риби пережили непростий 2020 рік, в якому вони змогли накопичити досвід і знайти мудрість. І з приходом Білого Бика настає період, коли їм вдасться застосувати всі накопичені знання собі на користь. У цілому 2021 рік пройде для Риб відносно тихо. Він обіцяє їм приємні подорожі, нові знайомства і моменти щастя. Відсутність поспіху допоможе глибше оцінювати ситуацію і знаходити оптимальні шляхи до набуття щастя.

Джерело: https://central-ua.tv

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар