«ЛУБНИГАЗ» ПРОСИТЬ ПЕРЕВІРИТИ ПРИЧЕТНІСТЬ ЕКСНАРДЕПА З ПОЛТАВЩИНИ ДО ВИБУХУ НА ГАЗОПРОВОДІ

 


На сторінці АТ «Лубнигаз» у фейсбуці з’явилася публічна заява до Служби безпеки України та поліції з вмогою перевірити ймовірну причетність екснрдепа Ігоря Мосійчука до вибуху на магістарльному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород, який стався 9 січня.


Мосійчук на своїй сторінці у фейсбук перший повідомив про те, що вибух – спрямована диверсія та звинуватив свого опонента підприємство «Лубнигаз», яке Мосійчук намагається захопити не перший рік.

Ці брехливі звинувачення пролунали набагато ранiше, нiж власник газопроводу «Укртрансгаз» або ДСНС взагалі проінформували про сам факт аварії, не кажучи вже про її можливі причини.


Як Мосійчук може стверджувати про диверсію, як причину  аварії раніше ДСНС, Укртрансгазу? Що це? Брудний наклеп на опонентів чи може диверсію здійснив він сам?


І.Мосійчук сам має судимість за тероризм, він планував вибух, за що й провів за ґратами більше 3 років. 22 серпня 2011 року в м.Василькові співробітники СБУ вилучили вибуховий пристрій у Ігоря Мосійчука, який зі спільниками планував підірвати пам’ятник Леніну в м. Бориспіль під час демонстрації та готував теракт в Києві на святкування Дня Незалежності. Суд визнав Мосійчука винним та засудив до 6 років позбавлення волі.


«23 серпня слідчим відділом СБУ в Київській області порушено кримінальну справу за фактом підготовки до скоєння терористичного акту по ст.14 і 258 Кримінального кодексу, за публічний заклик до вчинення терористичного акту по ст.258-2 Кримінального кодексу і за незаконне зберігання та виготовлення вибухового пристрою –  за ст.263 Кримінального кодексу» - писала тоді прес-служба СБУ.


Другого разу І.Мосійчук був засуджений за злісне хуліганство, (стаття СТ.206 Ч.2 УК 1961 р.), частина друга свідчить про особливу цинічність, жорстокість або використання холодної зброї під час скоєння злочину.


АТ «Лубнигаз» вперше публічно заявило про спробу рейдерського захоплення з боку групи І.Мосійчука ще 3 липня 2017 року. Ситуація нині повторюється –  Мосійчук знову здійснює тиск на «Лубнигаз», як завжди застосовуючи відверту брехню, особисті  погрози та масове цькування.


Зважаючи на вищевказане, очевидно, що І.Мосійчук має мотив та відповідний досвід для здійснення диверсії на газопроводі аби звинуватити «Лубнигаз» і врешті-решт захопити підприємство. Він та його спільники мають бути перевіренні відповідними органами на можливу причетність до вибуху.


Просимо розглядати дану інформацію як публічне звернення до Нацполіції, СБУ та органів прокуратури. Також ми готуємо додаткові заяви до цих органів.

Зважаючи на колосальний тиск з боку І.Мосійчука та інших осіб з кримінальним минулим, просимо ЗМІ максимально поширити цю інформацію.


Ігор Мосійчук дуже емоційно відреагував на заяву «Лубнигазу».

Джерело: https://kolo.news/

 

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар