НА ПОЛТАВЩИНІ ВВЕДЕНО ЦІЛОДОБОВЕ ЧЕРГУВАННЯ НА ДОРОГАХ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

 


Для недопущення заторів на дорогах при ускладненні погодних умов ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області” з 16 листопада запровадило цілодобову роботу диспетчерської служби.

Визначено дороги та їхні ділянки, які підлягають першочерговому снігоприбиранню та обробці протиожеледною сумішшю. Це дороги, що поєднують районні центри, автобусні маршрути, спуски й підйоми та небезпечні повороти, повідомляють у Полтавській ОДА.

“Для ліквідації зимової слизькості на осінньо-зимовий період 2020-2021 років заготовлено 24,5 тис. тонн  протиожеледного матеріалу. Боротьба із зимовою слизькістю здійснюється в першу чергу на аварійно небезпечних ділянках та на ділянках із повздовжнім ухилом більше 60%, на ділянках із видимістю менше 350 м, радіусах у плані менше 600 м. Експлуатаційне утримання доріг місцевого значення здійснюється технікою та механізмами в кількості 225 одиниць”, – сказав Олексій Басан.

Працює цілодобова гаряча лінія, куди можна звертатися при виникненні ускладнень на дорогах. Під час погіршення погоди, за п’ять діб у січні надійшло 45 звернень. Підрядні організації на них відреагували оперативно та забезпечили проїзд по всій області.

Олексій Басан нагадав, що відповідно до правил утримання зимових доріг, повне очищення на дорогах загального користування проводять після випадання снігу. Підрядники починають працювати відразу після того як починається сніг. Агентством місцевих доріг розробляється платформа щодо вставлення на снігоочисній техніці спеціальних навігаторів. За допомогою їх можна буде відстежувати, де працюють машини.

Також Службою автомобільних доріг у Полтавській області введено цілодобове чергування на дорогах державного значення. Усього на чергуванні перебуває 87 дорожніх механізмів та 113 працівників.

Як поінформував начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Іван Краповницький для ліквідації ожеледиці  заготовлено  35150  т  фрикційних матеріалів (пісок, гранвідсів) та 7100 т технічної солі. Усього заготовлено 42250 т піщано-соляних сумішей.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що очистка доріг взимку повинна бути ефективною, оперативною та якісною. Підрядники та дорожники спільними зусиллями мають зробити проїзд автошляхами області безпечним та комфортним за будь-якої негоди.

Джерело: https://np.pl.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар