АВТОБУС ПОЧАВ ЇХАТИ ПО ЛЮДЯХ ПІД ЧАС МІТИНГУ З ПЕРЕКРИТТЯМ ТРАСИ НА ПОЛТАВЩИНІ

 


Неконтрольована ситуація сталась на Полтавщині під час мітингу проти високих тарифів: водії почали їхати у натовп. Один мікроавтобус протягнув чоловіка метрів 20. Ідеться про мітинг на трасі Київ - Харків біля Лубен.

Це сталося між відбійниками, куди люди почали зносити шини та перекривати дорогу. Один бус не зупинився та почав їхати на людей, протягнув чоловіка метрів 20. Скільки я був на різних перекриттях доріг, то таке бачив уперше, – розповів Олександр Назарець, журналіст телестудії «Лубни».

Справа у тому, що перекрили трасу Київ -Харків на пішохідному переході. Там ситуацію контролювала поліція, а от далі, поза переходом, все й відбулось. Поліція, за словами Олександра, не бачила цього моменту.Нагадаємо, майже 300 осіб мітингували на трасі Київ-Харків проти газових тарифів сьогодні. Акція протесту закінчилась близько 13 години, хоча планували до 12.

За словами очевидців, чоловік упав, це є на фото та відео. Люди почали надавати йому допомог

Загалом мітингарі пропускали машини з вагітними, також карети 103, інші стояли у заторі.

- Здається, швидку не викликали, чоловік просто забився, але хотів написати заяву до поліції, - додав Олександр. 

Нині поліція з’ясовує обставини випадку, подробиці ми повідомимо згодом.

Речник обласної поліції Юрій Сулаєв сказав, що поки заяв до правоохоронних органів не надходило від жодної сторони, інформацію з'ясовують. 


Згодом Олександр Назарець додав відео з акції протесту, де вказує, що мікроавтобус збив кількох людей, одного протягнув. При цьому мітингарі кидались на машини, не пускали транспорт та намагались відчинити дверцята.

Джерело: https://kolo.news/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар