5 ЧЕРВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩАСьогодні Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Це свято було започатковане ООН і відзначається щорічно 5 червня.

Його мета – привернути увагу людей до проблем довкілля,  привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища, дати народу можливість зрозуміти, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади, які повинні робити все можливе, щоб майбутнє було більш безпечне й благополучне.

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля.

Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних ресурсів.

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар