11 ЖІНКАМ ПОЛТАВЩИНИ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ "МАТИ-ГЕРОЇНЯ"

 


15 грудня 2020 року Указом Президента України “Про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня» №568 від 15.12.2020 11 жінкам області присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.

Почесне звання "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п‘ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Згідно Указу Президента України  від 25.12.2007 № 1254/2007 жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, виплачується одноразова грошова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому жінці було присвоєно почесне звання.

Розмір одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня” у 2020 році становить 21 020 грн.

Наразі в органах соціального захисту населення області проводять комплекс необхідних заходів з метою своєчасної виплати одноразової винагороди після надходження в область відповідного фінансування.

Джерело: https://np.pl.ua/

 

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар