У КАБМІНІ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ ОБРАЛИ 8 СІЧНЯ ПОЧАТКОМ ЛОКДАУНУ

 


Уряд спирався на дані і прогнози аналітиків Ради національної безпеки та оборони і Міністерства охорони здоров’я, визначаючи 8 січня датою початку запровадження жорсткіших карантинних обмежень.

Про це міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24", передає Укрінформ.

“8 січня обиралося, зважаючи на ті прогнози, які давали аналітики секретаріату РНБО та Міністерства охорони здоров'я, які прогнозували той чи інший показник до моменту настання піку. В цьому випадку попередні прогнози були одразу після Нового року. Порахували ефект карантину вихідного дня, подивилися, на якому плато ми є, відповідно, не просто захворюваності , по заповнюваності ліжкомісць, і запропонували дату - 8 число”, - сказав Немчінов.

За його словами, Кабмін встановив, що посилені карантинні заходи в Україні діятимуть 8 - 24 січня, але це не буде такий жорсткий локдаун, як навесні, адже тоді влада ще цілком не розуміла масштаби проблеми, з якою зіштовхнулася країна.

Нині ситуація стала більш зрозумілою, тому немає потреби закривати міжнародне сполучення або повністю зупиняти транспорт усередині країни, бо люди, які забезпечують життєдіяльність економіки, лікарі, правоохоронці, не мали можливості добиратися до роботи, сказав Немчінов.

 

Джерело: https://central-ua.tv/

 

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар