НА ПОЛТАВЩИНІ ЗА РОЗБІЙ ДО 9 РОКІВ ЗА ҐРАТАМИ ЗАСУДИЛИ ТРЬОХ РЕЦИДИВІСТІВ

 


У лютому 2019 року на залізничному вокзалі станції “Гребінка” обвинувачені, жителі Полтавщини та Дніпропетровщини, познайомилися з чоловіком і після спільного розпиття спиртного запропонували йому поїхати в Лубни та приємно провести дозвілля.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

На пропозицію потерпілий погодився, і всі четверо сіли у приміський електропотяг, де продовжили випивати. Дочекавшись, коли у вагоні залишиться одна пасажирка, яка сиділа спиною до компанії і розмовляла телефоном, зловмисники побили потерпілого, зняли з нього верхній одяг, взуття та заволоділи двома мобільними телефонами, грошима й іншими особистими речами. Надалі, коли усі троє вийшли на станції, побитий попросив жінку допомогти. Вона повідомила про подію працівників залізничного транспорту, які викликали правоохоронців.

За скоєне кожного з нападників засуджено до 9 років позбавлення волі. Визначаючи покарання, судом враховано, що один з обвинувачених 10 разів притягувався до відповідальності, здебільшого за корисливі злочини, за які має незняті і непогашені судимості; другий скоїв злочин у період невідбутого покарання за грабіж; третій вчинив низку корисливих злочинів у період судового розгляду цього кримінального провадження.

“Обвинувачені не погодилися з призначеним покаранням і оскаржили його”, – йдеться у повідомленні.  

Джерело: https://np.pl.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар