ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ СКАСУВАЛИ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК

Це через епідеміологічну ситуацію в Україні.
Організатор Національного Сорочинського ярмарку - ТОВ "Сорочинський ярмарок" інформує потенційних учасників та гостей про те, що прийняли рішення про не проведення цьогорічного Сорочинського ярмарку саме в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Не зважаючи на те, що епідемічна ситуація  в Україні із захворюваністю на  covid-19 стабілізована, карантинні обмеження знімаються, працюють найбільші оптові ринки, а на серпень дозволено проведення масштабних виставок в Україні та заходів на Полтавщині, політика подвійних стандартів щодо Національного Сорочинського ярмарку продовжується. 
"І тому  ми не можемо піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїздить на нього, людей, яких ми також любимо та поважаємо. До того ж, ми не дозволимо окремим деструктивним силам, що розпочали збір підписів проти проведення ярмарку та планують повторення подій "новосанжарського синдрому" в селі Великі Сорочинці,  зашкодити іміджу заходу, який має багатовікову історію і який наше товариство готує і проводить з 1999 року. Ми  не можемо допустити будь-яких проявів зневаги до наших учасників і гостей, які два десятки років підтримували нас, відвідували ярмарок, брали у ньому участь - тим самим згуртовували Україну навколо її історії, культури і традицій, а багатьом з них саме ярмарок давав можливість годувати свої родини", - повідомили в пресслужбі ТОВ "Сорочинський ярмарок".
Джерело:
Поділитись на Google Plus

Автор Інформаційний центр

0 Коментарів:

Дописати коментар